Боргові інструменти

Боргові інструменти Акції Ліцензії Фінансова звітність та аудиторський висновок

Український ринок боргових інструментів перебуває у стадії активного розвитку. Він є одним із найбільших вітчизняних ринків капіталу та на сьогоднішній день виступає основним джерелом залучення фінансування для місцевих компаній.

Інвестиційна компанія АРТА надає повний спектр послуг у галузі боргового фінансування. Упродовж декількох років ми є визнаним лідером серед торгівців найбільшої фондової біржи України – ПФТС – і входимо до п’ятірки операторів ринку цінних паперів. Це дозволяє нам здійснювати операції з усіма видами корпоративних, муніципальних та казначейських облігацій.

Інвесторам (фізичним та юридичним особам) компанія АРТА надає комплекс послуг із формування портфеля облігацій (брокерські послуги) відповідно до побажань клієнтів щодо параметрів прибутковості та ризику. Ми також пропонуємо послуги активного управління портфелем облігацій, які передбачають використання низки тактичних прийомів (зокрема РЕПО-операцій) для максимізації прибутковості портфелю.

У структурі компанії АРТА виділена окрема команда спеціалістів, які відповідають за дослідницьку та аналітичну діяльність. Ми пропонуємо нашим клієнтам щоденні, щотижневі та щомісячні огляди ринку боргових цінних паперів, аналіз кредитних ризиків емітентів корпоративних облігацій, а також спеціальні макроекономічні огляди, які містять докладний аналіз та прогнози розвитку економічної ситуації в Україні.

Маючи довгострокові партнерські відносини з найбільшими емітентами облігацій України, ми розробляємо унікальні фінансові продукти, що дозволяють максимально враховувати інтереси як емітентів, так і інвесторів.

Отримати більш детальну інформацію з даної послуги Ви зможете, зв'язавшись із нашими експертами з фондового ринку:

e-mail:   Peter.Marushchak@arta.ua
тел.:   +380 (44) 365-35-23
  +380 (44) 365-35-45